4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Sivas’ta Otomatik Kapı Bakımı ve Servis Hizmeti

Sivas’ta Otomatik Kapı Bakımı ve Servis Hizmeti

Otomatik kapı sistemleri artık gündelik hayatımızın çoğu yerinde karşımıza çıkabilecek bir otomasyon sistemidir. Hayatımızın güvenliği ve konforu için otomatik kapı sistemlerinin yeri giderek artmaktadır.

Sivas Otomatik Kapı olarak firmamız otomatik kapı servisi ve bakımı konusunda oldukça bilinir bir firma olup 2010 yılından beri siz müşterilerimize otomatik kapı sistemleri hizmeti vermektedir.

Fotoselli otomatik giriş çıkış kapıları, açılır kapanır depo kapıları, otomatik kapı sistemleri, otomatik kepenkler, otomatik garaj kapısından otomatik bahçe kapısı motoru tamirine kadar küçük ve büyük onarım ihtiyacınız veya büyük yenileme ve iyileştirme projeleriniz için uygun maliyetli bir çözüme sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Geniş servis ağı ile Sivas ve bir çok çevre il/ilçede kurulum ve kurulum sonrası teknik ekibiyle sunmuş olduğu servisleri ile sizlere hizmet sunmaktan onur duymaktayız.

Otomatik Kapı Bakımı ve Onarımı

Sivas Otomatik Kapı firması olarak, müşterilerimize teslim ettiğimiz ürünlerin aynı zamanda servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Act, Nice, BFT, Somfy, Dunker Motor, Isodoor, Dormakaba, Flexi Force **gibi markaların yanı sıra, diğer tüm marka ve model otomatik kapı servisi ihtiyaçlarınıza da cevap vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz arasında yalnızca onarım hizmetleri değil buna ek olarak periyodik bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Firma olarak servis ekiplerimizi müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde en yüksek verimi gerçekleştirebilecek şekilde yapılandırmaktayız. Kişisel becerileri gelişmiş, takım olarak çalışmaya uygun personellerle çalışmaktayız.

Sivas Otomatik Kapı, tüm otomatik kapı sistemleri için servis hizmeti sunmaktadır. Mevcut yedek parça stoğumuz ve uzman personelimiz, firmanızın giderlerini düşürmeye yardımcı olur. Markesi farketmeksizin fotoselli kapı, bariyer, garaj kapısı, sanayi tip kapıya sahip olursanız olun işinizi veya yaşam alanınızı güvende tutmak için hızlı, kaliteli ve garantili hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Sizde otomatik kapı bakımı ve onarımı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim sekmesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?