4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Hakkımızda

Otomatik Kapılar Ve Özellikleri

Son yıllarda otomatik kapı sistemi giderek artmaya başlamıştır. Artık daha sağlam ve şık görünen bu otomatik kapıların ayrıca birçok güvenlik sistemi bulunmaktadır. Bahçeli bir eve sahip olanlar ve kalabalık bir ortamda bulunan kişiler için bu otomatik kapı sistemi çok faydalı olmayı başarmıştır. Çeşitli sistemleri ve özellikleri bulunan bu kapılar kesinlikle tercih edilmelidir. Aşağıdaki bilgileri okuyarak otomatik kapıları ve özelliklerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Otomatik Kapı Çeşitleri

  • Otomatik Bahçe Kapısı
  • Otomatik Garaj Kapısı
  • Fotoselli Otomatik Kapı
  • Otomatik Kepenk

Otomatik Bahçe Kapıları Özellikler: Öncelikle yukarıda anlatıldığı gibi geniş bahçesi olan ve kalabalık bir ortamda bulunan kişiler kesinlikle otomatik bahçe kapısı taktırmaları gerekmektedir. Çeşitli birçok farklı modele ve özelliklere sahip olan bu otomatik kapıları satın almak için internet sitelerine girerek gerekli firmayla iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Yaptığınız bu yöntem size çok fazla sayıda avantaj getirebilir. Son düzey güvenlik sistemi ile endişe etmenize gerek kalmadığı gibi ayrıca eviniz daha şık bir görünüm kazanacaktır.

Güvenliğiniz Bizim İçin Önemli
Son düzey güvenlik sistemi ile endişe etmenize gerek kalmadığı gibi ayrıca eviniz daha şık bir görünüm kazanacaktır.

Otomatik Garaj Kapıları Özellikler: Evinizin yanındaki araba garajının kapı sistemi eskimiş ise kesinlikle son düzey güvenlik ve konfor sistemi barındıran bir garaj kapısını tercih etmeniz gerekmektedir. Öncelikle eğer arabanız var ise ve güvenlik sıkıntısı çekiyorsanız yeni taktırdığınız otomatik garaj kapıları ile gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. Çünkü son düzey bir otomatik garaj kapısı çok kaliteli bir yapıya sahip olmasıyla birlikte ayrıca birçok güvenlik sistemini içinde bulundurmaktadır. Böylelikle gerekli internet sitesine girerek otomatik garaj kapısını satın alabilirsiniz.

Fotoselli Otomatik Kapılar Özellikler: Son yıllarda en çok tercih edilen ve satın alınan otomatik kapı sistemlerinden biri olan fotoselli otomatik kapı sisteminin birçok avantajlı yanı bulunuyor. Evinize taktırmak istediğiniz fotoselli otomatik kapı harcadığı elektrik ile bulunduğunuz ortamı ısıtma özelliği barındırmaktadır. Ayrıca otomatik olarak dokunmadan açılan kapı ve pencere özelliği ile gerçekten fotoselli kapı sistemini tercih etmelisiniz. Güvenlik sensörü bulunan fotoselli otomatik kapı sistemi ile hiçbir şeyi dert etmenize gerek yoktur. Şeffaf cam özelliği ile dışarıdaki manzarayı çok net bir şekilde izleyebileceksiniz. Ayrıca bu otomatik kapı sistemini iş yerlerinde bile kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise internet sitesine girerek fotoselli bir otomatik kapı sistemini satın almanız olacaktır.

Otomatik Kepenkler Özellikler: İş yerlerinizde kullanabileceğiniz bu otomatik kepenkler sayesinde gönül rahatlığı ile akşam evinize gidebilirsiniz. Çünkü içinde son düzey güvenlik sistemi barındıran bu otomatik kepenkler son yıllarda oldukça beğenilerek satın alınmıştır. Şık ve parlak bir görünüm özelliği bulunan bu otomatik sistem eski kepenklere göre çok daha güvenli ve avantajlıdır. Ayrıca uzaktan kumanda özelliği bile bulunmaktadır bu otomatik kepenk sisteminin. Çeşitli birçok mağazada ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz otomatik kepenkleri eğer yeni bir iş yeri açtıysanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Satın almak için yapmanız gereken şey ise ilgili internet sitesine girerek yetkili servis ile iletişim kurmanız olacaktır.

Otomatik Kapı Sistemi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle eğer otomatik bir kapı sistemi satın almak istiyorsanız kesinlikle bulunduğunuz ortama uygun olması gerekmektedir. Çünkü iş yeri olan bir yere normal bir kapı sistemi taktırmanız çok yanlış olacaktır. Bu sebeple iş yeriniz varsa otomatik kepenk sistemini, eğer eviniz varsa bahçeli otomatik kapı sitemi gibi uygun otomatik kapıları tercih etmelisiniz. Otomatik kapı sisteminin ise en son düzey modelini satın almalısınız ki uzun yıllarca kaliteli bir şekilde kullanın diye. Bu kuralları uyguladığınız takdirde sizde en son çıkan otomatik kapı sistemini bulunduğunuz ortama kolay bir şekilde taktırabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?