4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Otomatik Panjur & Dış Cephe Jaluzi ve Gölgelik Sistemleri

Otomatik Panjur & Dış Cephe Jaluzi ve Gölgelik Sistemleri

Motorlu veya otomatik panjur sistemleri hava durumunun olumsuzluklarını önlemek ve konutunuzun güvenliği için en sık kullanılan bir sistemdir. Hava koşullarından, yaşadığınız bölgenin ikliminden kaynaklanan yoğun güneş veya sık yağan yağmur ve rüzgârı önlemede kullanılır. Panjur sistemleri eskiden manuel olarak açılıp kapatılırken günümüzde motor sistemiyle rahat ve modern bir kullanım kazanmış ve otomatik panjur olarak hizmete sunulmuştur.

Motorlu panjur sistemleri tüm yapılarda uygulanabilir. Çoğunlukla güneş ışığı, rüzgâr ve cepheli yoğun yağmurlara karşı koruma olarak ev, iş yeri ve yazlık gibi konutların kapı ve pencerelerine uygulanan bir sistemdir. İş yerlerinde ve garaj kapılarında ise panjurların kullanılma sebebini ise güvenlik olarak görürüz. Ayrıca ister evlerimizde ister iş yeri veya garajlarda olsun kötü niyetli kişilere veya hırsızlara karşı caydırıcı olması panjur sistemlerinin bir başka avantajıdır.

Yaşadığımız günlerde artık her şey gündelik işlerimizi ve hayatımızı basitleştirmeye yöneliktir. Evlerimizde, iş yerlerimizde kullandığımız eşyaların bir çoğu artık otomatikleşmiştir. Eskiden kullanılan alüminyum panjurlar açılıp kapanma konusunda insanları zorladığı için tercih edilmezdi. Her gün uyandıktan sonra pencerelerdeki panjurları açıp, akşam olunca sinir bozan gıcırtı sesleri eşliğinde kapatmayı kimse tercih etmezdi ama alternatifleri olmadığı için kullanılmak zorundaydı.Teknoloji çağı günümüzde her şey gibi panjurları da teknolojiye adapte ederek motorlu ve zahmetsiz kullanılır hale getirdi. Artık sabahları kahvatlınızı yaparken yerinizden kalkmadan tek tuşla panjurlarınızı açabilir akşam koltuğunuzda bile kalkmadan bir tuşla panjurlarınızı kapatabilirsiniz. Tabii ki otomatik panjur sistemlerini tek avantajı kolayca açılıp kapanabilmesi değil. Evinizi güneş ışığından, rüzgârdan, yağmurdan korur. Ayrıca kötü niyetli insanları evinizden uzak tutar. Siz evde değilken, tatile çıktığınızda gözünüz arkada kalmadan keyifli bir tatil yapmanıza olanak sağlar

Panjur sistemi sayesinde; konutunuzu hırsızlara karşı rahatça korursunuz. Hava durumları için de kışın ısı kaybını önleyip enerji tasarrufu sağlarken; yazın güneşi önleyip, odanıza serinlik ve ferahlık katarsınız. Camınızı yağmur, çamur veya toz gibi dış etkenlerden korursunuz. Panjur kullanmanız durumunda dilerseniz perde kullanmayabilirsiniz. Otomatik Panjur her tip pencereye göre şekillenip uygulanabilir.

Panjur sistemlerinde karşımıza çıkan bir diğer panjur sistemi ise motorlu dış cephe jaluzi sistemleri. Evinize, iş yerinize düşen güneş ışınlarını hassas bir şekilde kontrol edebilmek ve yazın sıcaklıktan , kışın soğuktan korunarak enerji tasarrufu sağlamak için motorlu dış cephe jaluzilerini tercih edebilirsiniz. Sivas Otomatik Kapı Sistemleri olarak firmamız dış cephe jaluzi modellerine uygun motor ve kontrol seçenekleri sunmaktadır.

Dış cephe jaluzi sistemleri standart stor ve jaluzi gibi iç mekan perde sistemlerinde olduğu gibi ortamın ısı ve ışıktan olumsuz etkilenmemesi amacıyla kurulur. İçeride kullanılan jaluzilerden farkı ise güneş ışıklarını ortamın dışarısında karşılaması ve dış cephe görünümünü belirlemesidir. En güçlü ve üstün perde sistemidir. Konutunuz için ısı ve enerji tasarrufunu en yüksek düzeye çıkarır.

Motorlu bir dış gölgelik sistemi, konutunuzda yaşamınızı daha rahat ve konforlu hale getirmenizin ilk adımıdır. Güneşten korunmanıza ve içerinin sıcaklığını kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Sivas Otomatik Kapı sistemleri olarak firmamız otomatik panjur, dış cephe jaluzi ve dış gölgelik sistemleri hizmetlerini müşterilerimize uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile sağlıyoruz.

Sivas ve yakın çevresine profesyonel personellerimiz ile otomatik panjur, dış cephe jaluzi ve dış gölgelik satışı, montaj, tamir, bakım ve onarım hizmetlerini de sağlıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?