4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Hızlı PVC (Branda) Kapı – Sarmal Kapı

Hızlı PVC (Branda) Kapı – Sarmal Kapı

Hızlı PVC (Branda) kapılar; fabrika veya lojistik depo alanlarının malzeme giriş-çıkış noktalarında sirkülasyonunun fazla olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken geçiş noktalarında kullanılır. Bu alanlarda personel ve hareketliliğin de fazla olmasından dolayı bu yoğunluk için en ideal olan çok sık ve hızlı bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip olan hızlı pvc kapılardır. Bu hızlı işleyiş, Hızlı PVC Kapı, Branda Kapı veya Sarmal Kapı ile nakliye işlemleri sırasında kolaylık sağlarken aynı zamanda ısı kayıplarını da önleyerek mekan içerisindeki ısının sabit kalmasına yardımcı olur.

Hızlı PVC (Branda) kapılar endüstriyel çalışma ve lojistik alanlarda ihtiyaç duyulan, giriş çıkışın yoğun olduğu alanlara en hızlı, kolay ve güvenli şekilde cevap verebilen hızlı kapı çözümleridir.

Hızlı PVC Kapılar veya katlanır kapılar yüksek ve güvenle işleyen fonksiyonlarının yanı sıra malzeme kalitesiyle de dikkat çeker. Kullanıldıkları alandaki iç ve dış geçişleri hızlandırır. Sistemin yekpare olması sayesinde hijyenik ortamlar için de uygundur.

Tesisinizin içi ve dışı arasında hızlıca açılıp kapanan bu sistemler iş hayatında karşılaşılan hantal çalışma, zaman ve enerji kaybı gibi sorunları önünüzden kaldırarak işinize katkıda bulunur.

Hızlı PVC Kapı, Branda Kapı veya Sarmal Kapı emniyet fotoseli sayesinde daha güvenli kullanım sağlamaktadır. Olası bir enerji kesintisi ihtimaline karşı hızlı PVC kapıların manuel kullanımı imkanı da vardır. Ayrıca sert ve soğuk havalara karşı hızlı PVC kapıların ortalama 80km/m2’lik rüzgar dayanıklılığı bulunmaktadır.

Hızlı PVC Kapı, Branda Kapı veya Sarmal Kapılar sık açılıp kapanmaya uygundur. Kalkış ve duruşta hızını kesmesini sağlayan kontrol ünitelerine sahiptir. Yüksek kalitede PVC brandaya sahiptir. Kaynaksız, tek parça çelik yan rayları ile hızlı işleyişi sağlar. İşletmenizin içerisine veya dışarısına göz atmak için şeffaf gözetleme penceresine sahiptir.

Her türlü alana hitap eden Hızlı PVC (Branda) kapılar değişik alanlarda, farklı ihtiyaçlar için kullanılabilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?