4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Sivas Otomatik Kepenk Sistemleri

Sivas Otomatik Kepenk Sistemleri

İş yerleri başta olmak üzere, depo ve benzeri alanların güvenilirliğini sağlamak amacıyla kepenkler kullanılabilir. Türk malı malzeme ve ekipmanın kullanılarak imal edildiği, hem dayanıklı hem de görsel açıdan tatmin edici otomatik kepenk modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Kullanılacak alanın ölçülerine göre imal edileceğimizi ve standart beyaz renginin dışında, talep edilen tonlarıyla da hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Yüksek motor gücüyle hem düğmeli hem de uzaktan kumandayla çalışabilen otomatik kepenk sistemleri artık işlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirecek ve farkını ortaya koyacaktır. Sahip olduğumuz güçlü ekibimiz, geniş üretim parkurumuz ve bizi seçerek mutlu kalan müşteri portföyümüz ile ne denli başarılı bir iş çıkaracağımızı da bizzat göreceksiniz.

 Bozulan Otomatik Kepenklerinizi Tamir Ediyoruz

Önceden yaptırmış olduğunuz kepenkler birçok sebepten ötürü arızalanabilir. Yeni bir masraf açmak yerine kısa sürede onarılması ve yeniden çalışır hale getirilmesini isteyebilirsiniz. Firma olarak bütün be talepleri de gün içinde yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Sivas genelinde hızlı bir şekilde adresinize ulaşacak çalışanlarımız hemen problem tespiti ve nasıl giderilebileceği hakkında sizlere yardımcı olacaktır. Otomatik kepenk tamiri esnasında çalışma özelliğini kalmamış parçaların yerine yüksek kaliteli, garantili yedek parçaları da temin ettiğimizin altını çizmek isteriz. Yaptığı işin daima arkasında duran markamız, uzun yıllar yeniden çalışan ve işinizi gören bir kepenk kullanmanıza da aracılık edecektir.

 Yeni Otomatik Kepenk Sistemleri Güncel Fiyatları

Kepenk yaptırmak istediğiniz yerler için öncelikli olarak bizi aramalısınız. Bizzat ölçü almak ve doğru bir üretim yapmanın kritik aşaması budur. Gereken tüm çalışmalar yapıldıktan sonra otomatik kepenk fiyat noktasında kaç para ödeyeceğinizi de öğrenmiş olabilirsiniz. Ancak genel anlamda hiç bir zaman yüksek meblağlarla karşılaşmayacağınızı da dile getirmeliyiz. Sivas’ın otomatik kepenk ve kapı sistemleri hizmetinde öncü kuruluşu olan bizimle, maddi kaygılarınızı da giderebilirsiniz. Son derece estetik görüntüye sahip, dayanıklılığı ile memnun bırakan ve yaptırmaktan % 100 memnun kalacağınız kepenk için hemen arayabilirsiniz. İşletmemiz, haftanın tüm günleri en acil ihtiyaçlarınız olduğunda bile size çözüm sunmak adına hazırdır. Arayın ve hemen yardımcı olmamızı da başarmış olun.

Otomatik kepenk sistemleri, genel olarak iş yerleri ve depolarda kullanılan, alanın kapılarını veya pencerelerini kapatmaya yarayan, dekoratif görünüm sağlaması ve özellikle güvenlik nedeniyle tercih edilen otomasyon sistemine sahip olan sistemlerdir. Eski tasarımdaki kepenkler, tahta kanatlar, demir ya da sac malzemeler kullanılarak yapılmış olan kapaklar şeklinde kullanılırdı. Bundan dolayı ya gerekli olan güvenliği sağlamazlardı ya da bu kepenkleri açmak ve kapatmak çok zahmetli olurdu, önemli bir fiziksel güce sahip olmak gerekirdi. Üstelik yapıldıkları malzemeler ve açma ve kapanma esnasında çok fazla fiziksel darbe almaları nedeniyle genellikle görünüm olarak da estetik bir duruş sağlamazlardı. Biz de Sivas Otomatik Kapı olarak Sivas’ta otomatik kepenk kapısı takan bir firma olarak size bu hizmetleri sunuyoruz. Otomatik kepenk Sivas‘ta birçok iş yerinin tercihi haline geliyor.

Otomatik kepenk sistemleri ise geçmiş dönemdeki eski kepenklerin tam tersi şekilde uzaktan kumanda edilebilen ya da duvara sabitlenen bir buton veya şalter aracılığıyla manuel olarak kontrol edilebilen sistemlerdir. Yani kepenk sisteminin açılıp kapanmasını sağlamak için fiziksel bir güç uygulamak gerekmez. Hem bu nedenle hem de bu işlemler sırasında kaza olma ihtimalini ortadan kaldırdıkları için geçmişteki kepenk sistemlerine göre çok daha kullanışlılardır. Otomatik kepenk sistemlerinin sağladığı diğer faydalar arasında üretimlerinde kullanılan malzemeler ve farklı renk seçenekleri ya da tasarımlarla kullanılabilmeleri de sayılabilir. Alüminyum, çelik veya galvaniz gibi hammaddelerden üretilen otomatik kepenk sistemleri bu sayede güzel bir görünüş sunmaktadırlar. Tabi kullanıldıkları kapının, pencerenin ya da garaj kapısının boyutlarına göre farklı ebatlarda ve yine kişisel tercihlere göre farklı renklere boyanmış olarak üretimleri sağlanabilir. Sistemlerin uzun ömürlerinin yanı sıra sistemlerde kullanılan malzemeler ve otomasyon sistemleri sayesinde yüksek güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önemseyen iş yerlerinin ya da evlerin sahiplerinin bu yöndeki isteklerini karşılamalarını otomatik kepenk sistemlerinin en önemli özellikleri olarak görebiliriz.

Otomatik kepenk sistemlerinin çeşitlerinden bahsetmemiz gerekirse otomatik kepenklerin şu çeşitleri vardır gibi bir genel yorumda bulunmak doğru olmayacaktır. Çünkü piyasada üretilen, kullanılan otomatik kepenk sistemleri kullanıldıkları alanlara göre, elektrikli veya motorlu olmalarına göre, sistemlerde kullanılan motorların markalarına göre farklı modeller olarak müşterilere sunulmaktadırlar. Sistemlerin kullandıkları güç kaynakları bakımından otomatik kepenk sistemlerini elektrikli otomatik kepenk sistemleri ve motorlu otomatik kepenk sistemleri olarak iki kulvarda inceleyebiliriz.

Sivas’ta Otomatik Kepenk kapısı takan bir firma olarak bizden otomatik kepenk fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi sunabiliriz. Otomatik kepenk sistemleri fiyatları ürünün boyutlarına, motor modeline göre değişiklik gösterdiği için bizimle iletişime geçip fiyat almanız mümkündür.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?