4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri

Sivas Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri taşıtların giriş ve çıkışlarını kontrollü hale getirmek, güvenli giriş ve çıkış alanları oluşturmak için kullanılan en yaygın kontrol sistemlerindendir.

Genel olarak otoparklarda otomatik otopark kapısı ve geçiş noktasında kullanılmaktadır. Bu sayede güvenliği de sağlayan bariyerler, istenmeyen araçlara engel olur. Örneklemek gerekirse yaşadığınız sitenin otoparkına sadece site sakinlerinin araçlarının alınması isteniyor. İşte tam burada kollu bariyer sistemleri ilk tercih olarak karşınıza çıkmakta ve kontrol noktası oluşturarak tanınmayan yabancı araçların girişini engellemektedir. Eğer siz de bariyer sistemleri ile yaşadığınız veya çalıştığınız alanın güvenliğinizi sağlamayı planlıyorsanız mutlaka Sivas Otomatik Kapı ile iletişime geçerek tüm bariyer sistemlerine bir göz atmalısınız.

Kollu bariyer sisteminin gövde kısmını yerleştirmek ve kullanımının daha uzun sürmesini sağlamak için yapılan betonarme üzerine konumlandırılır ve bariyer kolunun kapanacağı kısma ise ****kollu bariyeri karşılamak için çatal ayak veya baston ayak yerleştirilir. Bariyer gövdesinin içindeki elektronik bağlantılarda yapılarak devreye alma işlemi ile birlikte sistem çalışır hale getirilir. bu sistemleri buton, kumanda, plaka okuma OGS-HGS, GSM vb. sistemlerle entegre edilerek çalışabilir.

Otomatik Kollu bariyer sistemleri entegre edildikleri sistemden gelen ilk komutla (buton, kumanda, gsm vb.) bariyerin kolu 90°C’lik bir açıyla yukarıya doğru hareket eder, 90°C’ye geldiğinde durur, ikinci gelen komutla ise bariyer kolunun aşağıya doğru inerek kol ucundaki veya zemine sabitlenmiş duran çatal ayağın üstüne oturarak hareketini tamamlamış olur.

Kollu Bariyer Sistemlerinin Kullanım Alanları

Devlet dairelerinden, emniyet ve askeri kurumlara, ofislerden, rezidanslara, açık ve kapalı otoparklardan, otel otoparklarına ve bunlar gibi birçok alanda kullanıma uygundur. Otomatik otopark kapısı için en çok tercih edilen yöntemlerden biri kollu bariyer sistemleridir. Kollu Bariyer Sistemi fiyatları bariyerin kullanacağı alana ve bariyer kolunun çeşitlerine, kollu bariyer sisteminin kontrol çeşitlerine göre değişirken en çok tercih edilmesinin sebeplerinden bir diğer sebebi ise bariyer sistemleri arasında en uygun fiyatlı ve en kullanışlı ürünler olmasıdır.

Bariye sistemlerinin bir çok çeşiti vardır. Kollu Bariyer Sistemleri’nin 212 Kollu Bariyer Sistemi, 216 Kollu Bariyer Sistemi, Perde/Çitli Kollu Bariyer Sistemi, Kapalı Otoparklar için Kırılan Kollu Bariyer Sistemi, Otoban Pro Hızlı Kollu Bariyer Sistemi, Pro-BanN Kollu Bariyer Sistemi ve Mekanik Kollu Bariyer Sistemi olmak üzere yedi çeşidi vardır.

Sivas Otomatik Kapı Sistemleri olarak kollu bariyer fiyatları hakkında bizden bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?