4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Rampa & Körük Sistemleri

Rampa & Körük Sistemleri

Rampa ve körük sistemleri malzeme akışının fazla olduğu alanlarda sıklıkla tercih edilir. Fabrikalarda, büyük market depolarında, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde yani lojistik merkezlerde; nakliye araçları ile getirilen malların depoya veya mağazaya indirilmesi sırasında nakliye aracı ile yükleme alanı arasındaki bağlantıyı sağlayan yükleme körükleri mal taşınması sırasında pratik, sorunsuz ve sağlıkli bir şekilde malların iletilmesi için kolaylık sağlar ve işi kolaylaştırır. Endüstriyel kapı ve yükleme sistemleri arasında en çok karşımıza çıkan yükleme körükleri stok alanı ile dış ortam ilişkisini keserek yükleme boşaltma yapılmasına imkan tanır.

Kullanmadığınız zamanlarda kapalı olarak tutulması sebebiyle, yağmurlu, karlı veya tozlu havalarda da büyük üstünlük sağlayan yükleme körükleri, taşınan malların rahatça indirilmesini sağlayarak taşıma işi ile ilgili görevlinin hızlı ve güvenli bir şekilde malları taşımasına yardımcı olur.

Yükleme körüğü montajı sonrası malları taşıyan nakliye araçlarının yanaşıp malları mağaza veya depo alanına indirilmesi, hem ısı hem de enerji tasarrufu anlamında büyük avantaj sağlar. Tekstil, ecza ve gıda sektörlerinde ısı, rutubet ve hijyen oranının önemli olduğu işletmelerde iç ortam koşullarının korunmasında oldukça başarılıdır.

Yükleme körükleri veya yükleme rampaları yükleme sırasında iş süresini azaltarak verimi artırır. Yüksek hareket aralığıyla nakliye sırasında her araca uygun şekilde çalışabilir. İstediğiniz konuma ayarlanabilmesi sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Yükleme körükleri depolarda araç rampasının amaca uygun tasarımı operasyon sürecini hızlandırmakta, maliyetleri azaltmakta, emniyet ve güvenliği artırmaktadır

Yükleme rampaları genelliklle 2 metre genişliğe ve 2.5 metre uzunluğa sahip ölçülerde üretilmektedir. Yükleme rampası bu ölçülerin dışında da istek ve ihtiyacınıza göre farklı ölçülerde de üretilebilir.

Rampa ve Körük Sistemleri Fiyatları Sivas

Sivas ve çevre illerdeki işletmeleriniz için yükleme körükleri veya yükleme rampaları hakkında bizden bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sivas Otomatik Kapı Sistemleri olarak çeşitli model ve ebatlarda üretilen rampa sistemleri ihtiyacınıza ve işletmenize uygun şekilde üretilir.

Rampa ve Körük Sistemleri Servis & Tamir

Rampa ve Körük Sistemleri servis ve tamir hizmetimiz de mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?