4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de medeniyetin simgesi olarak kapılar ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir mekana girişte o mekanın kalitesini ortaya koyan kapılar günümüzde titizlikle işlenmeye başlamıştır. Çeşitli şekillere sahip olan ve kullanılacağı alana göre boyut farklılığı gösteren kapılar artık otomatik sistemlerle birleştirilmektedir. Özellikle kalabalık alanlarda ve insanların sürekli girip çıktığı alanlarda otomatik kapılar çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Kalabalık olmayan alanlarda da insanlar konforlu bir yaşam şeklini tercih ettiği için yine otomatik sistemlere sahip kapılar kullanılmaktadır. Özellikle geniş ve bahçeli eve sahip insanlar kapılarını otomatik ve uzaktan kontrol edilebilir bir şekilde yaptırmaktadırlar.

Otomatik Sürgülü Bahçe Kapıları

Bahçe kapıları son dönemlerde otomatik sistemlerle donatılarak daha kullanışlı bir hale getirilmeye başlamıştır. Şık ve gösterişli bir yapıya sahip olan otomatik sürgülü kapı çeşitleri de bu sistemlerin gelişmesi sonucu insanların kullanımlarına sunulmaya başlamıştır. Otomatik bahçe kapıları geniş aileler için son derece kullanışlı bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Bu tür kapıların yapımı gerçek anlamda işi bilen insanlar tarafından yapıldığında uzun vadeli bir kullanım söz konusudur. Bu yüzden sürgülü kapıların yapımında usta olan kişiler ve kurumlar tercih edilmelidir.

Otomatik Kapıların Kullanım Alanları

Otomatik kapılar günümüzde Avm’ler başta olmak üzere insanların sürekli olarak giriş çıkış yaptığı mekanlarda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Özellikle bahçe kapıları son dönemlerde kalitesi ve modern tasarımı ile insanların yoğun ilgisini toplamaya başlamıştır. Usta kişiler tarafından hazırlanan elektrikli bahçe kapısı çeşitleri kullanışlı sistemlerle donatılmaktadır.  Son dönemlerde büyük ilgi gören bu elektrikli kapılar aynı zamanda kurulduğu mekanın kalitesini de ortaya koymaktadır.

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Sisteme Sahip Bahçe Kapılarının Fiyatı ve Ömrü

Mekana ve tercihlere göre boyut verilen otomatik bahçe kapısı fiyatları yine aynı şekilde mekanın gerekliliğine göre belirlenmektedir. Şekli ve boyutu aynı zamanda ham maddesi göz önünde bulundurularak fiyatlandırılan bu kapılar kişilerin tercih ve isteklerine göre de fiyat değişikliği yaşayabilir. bu yüzden otomatik bahçe kapılarının fiyatları sabit değildir. Bu kapıların ömrü ise işçiliğini yapan kişi ve kurumlar tarafından belirlenmektedir. Günümüzde genellikle uzun yıllar kullanılabilecek seviyede üretilmeye özen gösterilmektedir.

Yana kayar kumandalı bahçe kapılarını müşterilerimizin isteğine göre istediği şekilde, uzunluğu ve ağırlığı hesaplanarak üretiyoruz ve kolay kullanım seçeneğiyle sizlere sunuyoruz.

Yana kayar bahçe kapıları

villa, apartman, site, rezidans, fabrika gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Sık olarak site giriş kapısı olarak sipariş edilen yana kayar kumandalı bahçe kapılarımız için Sivas’ta tercih edilen bir numara yine Sivas Otomatik Kapı Sistemleri oluyor. Müşterilerimizin talebi üzerine yana kayar bahçe kapısı uzaktan kumandalı otomatik bahçe kapısı olarak da üretilerek arabanızın içinde veya eve gelirken yaklaştığınızda kapınızı açabilirsiniz. Müşterilerimiz memnuniyeti için istediğiniz şekilde üretilip sizlerin evine, iş yerinize ya da villanıza göre ölçüsü alınarak yapılır. Müşterilerimize ise kumandalı bahçe kapı sistemini kolay bir şekilde kullanmak kalır. Kayar kapının açılması için yeterli alanı bulunmayan müşterilerimiz için en çok tercih edilen tek ray üzerinde kayan bir kanatlı sistem mevcuttur. Tek ray sistemi ile yana kayar bahçe kapısı gerekse duruş, gerekse kullanım kolaylığıyla ve her türlü detaya uyabilme özelliği ile en uygun çözümü sizlere sunar.

Ekstra ve nadir bir durum olarak elektrik kesintilerinde de manuel olarak çalışabilen bu yana kayar bahçe kapısı bu tip durumlarda müşterilerimizi olumsuz etkilemeden sıkıntı çıkarmayarak çalışmaya devam eder. Yana kayar bahçe kapınızı elektrikler olmadan da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yana kayar kumandalı bahçe kapınız talebinizin ardından hızlı bir şekilde siparişe hazırlanır. Evinize, sitenize veya bahçenize monte edilip müşteri memnuniyeti sunularak size teslim edilir.

Otomatik bahçe kapısı fiyatları için deneyimi olan insanlar ve şirketler önce ürünün nasıl üretileceği, hangi malzemelerin üretimde kullanılacağı, montajın nasıl yapılacağı faktörlerini düşünür. Sonra bu faktörlerin ardından zaten fiyat netleşir. Biz de Sivas Otomatik Kapı Sistemleri olarak yana kayar kumandalı bahçe kapısı fiyatında önce, nasıl bir kayar bahçe kapısı yapacağımızla ilgileniyor, piyasa araştırmasını yapıyoruz ve sonrasında müşterilerimize fiyat veriyoruz.

Sivas ve çevre il/ilçelerin birçoğunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile otomatik yana kayar bahçe kapılarında öne çıkan firma olan Sivas Otomatik Kapı Sistemleri sizlere otomatik bahçe kapısı, site giriş kapısı, sivas otomatik otopark kapısı seçenekleri ile hizmetinizde.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?