4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Seksiyonel Kapılar

Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel Tip Otomatik Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel tip otomatik seksiyonel kapılar hangarlar, sanayi ve üretim depoları, oto galeriler, fabrika ve tersane gibi alanların girişlerindeki yüksek hacimli araç ve malzemenin girişlerinin sağlandığı geniş alanlarda uygulanan büyük ölçülerdeki kapı sistemleridir. Endüstriyel tip otomatik seksiyonel kapılar polüretan köpük dolgulu çift cıdarlı sac panellerden üretilir.

Endüstriyel tip otomatik seksiyonel kapı panelleri 5,5 santimetre olup polüretan köpük dolgulu, 0,5×2 milimetre çift cidarlı galvaniz çelik saclardan imal edilir.

Endüstriyel tip seksiyonel kapılar giyotin olarak tavana doğru hareketle çalışır. Tavan mesafesinde yataklama opsiyonlarına uygun olarak üretilir.

Endüstriyel tip otomatik seksiyonel kapılar yüksek ısı yalıtımı ve dahili personel kapı opsiyonu ile endüstriyel alanlarda kullanımı oldukça yaygın olan bir kapı sistemidir. Endüstriyel tip otomatil seksiyonel kapı üzerinde perncere ve personel geçiş kapısı bulunabilir.

Endüstriyel Tip Otomatik Seksiyonel Kapıların diğer tip sistemlere göre avantajlı olan özellikleri şunlardır:

  • Dikey olarak yukarıya doğru kapanır, bu sayede iç mekana daha fazla kullanım alanı kazandırır.
  • Yüksek derecede ısı ve ses yalıtımı sağlar.
  • Her türlü bina girişine monte edilebilir.
  • Kurulumu oldukça kolaydır.
  • Tasarım açısından oldukça estetiktir.
  • Kullanımı çok basit ve kolaydır.
  • Yüksek dayanıklılığa sahiptir.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Trafik akışının hızlı olmasını sağlar.

Sivas’ta ise Endüstriyel Tip Otomatik Seksiyonel Kapılar’ın ilk adresi yine Sivas Otomatik Kapı oluyor. Endüstriyel kapı sistemleri çok yoğun giriş çıkışın olmadığı soğuk hava depolarında genellikle seksiyonel kapılar tercih edilir. Seksiyonel kapıların tercih edilmesinin sebebi yüksek yalıtımlı paolüretan köpüklü sandviç panelden imal edilmiş olmasıdır. Açılma hızı 4m/sn olan seksiyonel kapılar yoğun giriş çıkış olmayan endüstriyel alanlarda  iyi bir yalıtım özelliğine sahiptir. Endüstriyel tip seksiyonel kapı sistemine uygulanan dahili personel geçiş kapısı kapının tamamını açmadan personelin kapıdan geçmesi sağlar.

Sivas Seksiyonel Kapı için daha ayrıntılı bilgi ve seksiyonel kapı fiyatları için sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?