4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

Firmamız garaj kapıları modelleri ve çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimize zengin seçenekler sunmaya devam ediyor. Bizimle telefon ya da mail sistemi ile irtibata geçebilir, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Seksiyonel Garaj Kapısı Ürünlerimiz

Geniş alanlı kullanımlar için ideal olan seksiyonel garaj kapıları sizlere sunduğumuz ilk hizmetler ve ürünler arasında bulunuyor. İçten aydınlatma sistemi ürünün kendisi gibi otomatik olarak çalışmaktadır. Uzaktan kumandalı sistemi sayesinde kullanımı son derece basit ve pratik olmaktadır. Aynı zamanda ısıya ve harekete duyarlı olduğu için herhangi bir tuşa basmadan da aracınızın giriş yaptığını algılayabilir. Bu ürünlerimiz müşterilerimizin talep ettiği tüm yalıtım unsurlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Tozun içeri girmesini engelleyen özel bir mekanizması da bulunmaktadır. Bu sayede araçlarınız günlerce içeride kalsa bile boyasının kalitesini düşürecek toz etkilerinden uzak tutulmaktadır. Bununla beraber ısı yalıtımı da sizlere sunduğumuz seksiyonel garaj kapılarında yer almaktadır.

 Dikey Garaj Kapısı Ürünlerimiz

Bu kapıların en büyük özelliği garaj içerisinde çok az yer kaplamasıdır. Özellikle kişisel kullanımlar için ideal olan bu ürünlerimizde de sizlerin memnuniyetini sağlayacak indirimli fiyatlara gidiyoruz. Küçük garaj alanları için de ideal standartlara sahip olan dikey garaj kapıları hizmet kataloglarımızda en uygun fiyatlara sahip olmasıyla da tercih sebebidir. Montaj işlemleri de bir ya da iki saat içerisinde gerçekleştirilmekte ve ürün sahiplerine zaman açısından da tasarruf sağlamaktadır.

 Yana Açılır Seksiyonel Garaj Kapılarımız

Özel alanlar için farklı montaj seçeneklerine ev sahipliği yapan yana açılır seksiyonel garaj kapılarımız da mevcuttur. Üst noktalarını açıkta bırakan bu teknolojik kapıların üst kısmı depolama amaçları için de kullanılabilir. Yine tam otomatik olan kapılarımız üç yıllık garanti kapsamında sizlere tarafımızca arz ediliyor.

 Otomatik Garaj Kapısı Fiyatlarımız

Bizimle irtibata geçen tüm potansiyel alıcılara otomatik garaj kapısı fiyatları konusunda yardımcı oluyoruz. Piyasa ortalamasının çok altında olan fiyatlarımıza ek olarak Avrupa standartlarında ve kalitelerinde ürünler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Araçlarınızın güvenliği ve bakımı için olmazsa olmaz kabul edilen garaj kapıları için daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Garaj Kapısı Modelleri Kurulum ve Servis Hizmeti

Garaj kapıları binalarımızdaki otoparklara değer katması ve içerisindeki araçları güvenli bir ortamda muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Garaj kapılarını panel olarak değişik şekillerde ve değişik renklerde seçenekler ile siz müşterilimize sunmaktayız. Sivas Otomatik Kapı olarak siz müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılayabilecek; ortam, güvenlik ve tasarım etkenlerine göre en ideal garaj kapısı üretimini ve montajını sağlamaktayız.. Garaj kapısı tercihinize göre metal kütle dedektörü, radar, kumanda, buton, HGS sistemi, plaka okuma sistemi ile çalıştırılabilir. 2010 yılından günümüze kadar işinde uzman ekibimiz sistemin kurulacağı alanı itinayla inceleyerek en ideal özelliklere sahip kapıyı önermektedir. Kapı paneli üstüne isteğinize göre pencere, havalandırma ızgarası, servis kapısı ve değişik renkte boyama gerçekleştirilebilir.

Garaj kapılarının modellerinden bahsetmek gerekirse burada karşımıza

  • Seksiyonel garaj kapıları
  • RollMatic garaj kapıları
  • Berry yekpare garaj kapıları
  • Yana açılır seksiyonel garaj kapıları

Garaj Kapısı Fiyatları

Takıldığı garajın kapısından içeriye doğru ses, ısı ve toz yalıtımı sağlaması özelliğiyle bilinen garaj kapı fiyatları oldukça uygundur. Kalitesine ve modeline göre fiyatları da değişebilmektedir. Çünkü modeller yükseldikçe kapı özellikleri de artmakta, bu durum da kapının fiyatını yükseltmektedir. Ancak aklımızdan çıkarmamız gereken bir konu da şudur ki kalite ve model segmenti ilerledikçe memnuniyet ve kullanım süresi de doğru orantılı şekilde artmaktadır.

Tüm garaj kapısı fiyatlarımız için Otomatik Sivas Kapı Sistemleri personeline sitemizde yer alan iletişim kısmında yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçen tüm müşterilerimizle otomatik garaj kapısı fiyatları konusunda yardımcı oluyoruz. Piyasada verilen fiyatların ortalamasının çok altında olan fiyatlarımıza ek olarak Avrupa standartlarında ve kalitesinde dünyaca ünlü markalardan ürünler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Araçlarınızın yaz kış güvenliği ve bakımı için olmazsa olmaz kabul edilen garaj kapıları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?