4 Eylül Sanayi Sitesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez

Otomatik Garaj Kapısı

11.11.2018
Otomatik Garaj Kapısı

Firmamız garaj kapıları modelleri ve çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimize zengin seçenekler sunmaya devam ediyor. Bizimle telefon ya da mail sistemi ile irtibata geçebilir, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

Seksiyonel Garaj Kapısı Ürünlerimiz

Geniş alanlı kullanımlar için ideal olan seksiyonel garaj kapıları sizlere sunduğumuz ilk hizmetler ve ürünler arasında bulunuyor. İçten aydınlatma sistemi ürünün kendisi gibi otomatik olarak çalışmaktadır. Uzaktan kumandalı sistemi sayesinde kullanımı son derece basit ve pratik olmaktadır. Aynı zamanda ısıya ve harekete duyarlı olduğu için herhangi bir tuşa basmadan da aracınızın giriş yaptığını algılayabilir. Bu ürünlerimiz müşterilerimizin talep ettiği tüm yalıtım unsurlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Tozun içeri girmesini engelleyen özel bir mekanizması da bulunmaktadır. Bu sayede araçlarınız günlerce içeride kalsa bile boyasının kalitesini düşürecek toz etkilerinden uzak tutulmaktadır. Bununla beraber ısı yalıtımı da sizlere sunduğumuz seksiyonel garaj kapılarında yer almaktadır.

 

 Dikey Garaj Kapısı Ürünlerimiz

Bu kapıların en büyük özelliği garaj içerisinde çok az yer kaplamasıdır. Özellikle kişisel kullanımlar için ideal olan bu ürünlerimizde de sizlerin memnuniyetini sağlayacak indirimli fiyatlara gidiyoruz. Küçük garaj alanları için de ideal standartlara sahip olan dikey garaj kapıları hizmet kataloglarımızda en uygun fiyatlara sahip olmasıyla da tercih sebebidir. Montaj işlemleri de bir ya da iki saat içerisinde gerçekleştirilmekte ve ürün sahiplerine zaman açısından da tasarruf sağlamaktadır.

 Yana Açılır Seksiyonel Garaj Kapılarımız

Özel alanlar için farklı montaj seçeneklerine ev sahipliği yapan yana açılır seksiyonel garaj kapılarımız da mevcuttur. Üst noktalarını açıkta bırakan bu teknolojik kapıların üst kısmı depolama amaçları için de kullanılabilir. Yine tam otomatik olan kapılarımız üç yıllık garanti kapsamında sizlere tarafımızca arz ediliyor.

 

 Otomatik Garaj Kapısı Fiyatlarımız

Bizimle irtibata geçen tüm potansiyel alıcılara otomatik garaj kapısı fiyatları konusunda yardımcı oluyoruz. Piyasa ortalamasının çok altında olan fiyatlarımıza ek olarak Avrupa standartlarında ve kalitelerinde ürünler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Araçlarınızın güvenliği ve bakımı için olmazsa olmaz kabul edilen garaj kapıları için daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: