4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Sivas Kışa Dayanıklı Bahçe ve Garaj Kapıları

Sivas Kışa Dayanıklı Bahçe ve Garaj Kapıları

Sivas kışı oldukça soğuk geçmekte ve bahçe ile garaj kapıları zarar görmektedir. Bu yüzden Sivas kışına dayanıklı bahçe ve garaj kapıları son derece önemlidir. Birbirinden farklı bahçe ve garaj kapıları tasarlamakta olan firmamız, dayanıklılık kriterine gereken önemi vermektedir. Bahçenin ve garajın görüntüsüne en uygun kapı tasarlanmakta ve dayanıklılık görsellik ile birleştirilmektedir.

Dayanıklılığı artırılmış otomatik bahçe kapısı Sivas’ın kışına, rüzgarına dayanıklı olduğu gibi sert darbelerden de etkilenmemektedir. Montajı firmamız tarafından gerçekleştirilen bahçe ve garaj kapıları, gerekli bütün donanımlara sahiptir. Her ne kadar kapılar otomatik olsa da elektrik kesintisi gibi bir durumda elle kontrol özelliği vardır. Geniş evlerde ve bahçelerde dekor olarak da kullanılabilen bahçe kapılarını, kumanda ile kontrol etmek son derece kolaydır.

Otomatik Bahçe ve Garaj Kapıları Sistemleri

Dışarıdan gelebilecek tüm saldırılara karşı arabaları güvenle muhafaza etmeyi sağlayan otomatik garaj kapısı aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Bahçe ve garaj kapılarının üretiminde kullanılan malzemeler, birinci sınıf malzeme olup firmamız kapıların tasarımına gereken önemi vermektedir.

Ortamın ahenginin sağlanması için cepheye uygun bahçe ve garaj kapısı tasarlanmaktadır. Şık ve dekoratif tasarıma sahip olan bahçe ve garaj kapılarının kumanda ile açılıp kapanması için malzemede kapı motoru kullanılmaktadır. Değerli müşterilerimize uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız, bahçe ve garaj kapısı konusunda kaliteli hizmet vaat etmektedir.

Otomatik Bahçe ve Garaj Kapıları Tasarımı

Uzaktan kumanda sistemi ile bahçe ve garaj kapılarını kullanmak oldukça kolaydır. Oldukça kullanışlı ve avantajlı olan bahçe ve garaj kapıları müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz, müşteri memnuniyeti çerçevesinde bahçe ve garaj kapılarının üretiminin yanı sıra montajını da gerçekleştirmektedir. Giriş çıkış yaparken güvenliği sağlayan otomatik bahçe ve garaj kapıları, sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Sivas’ın kışında en soğuk havalarda bile ısı dengesini sağlayan otomatik garaj kapıları, hırsızlığın da önüne geçmektedir. Çağdaş ve pratik çözümler sunan otomatik bahçe ve garaj kapıları, yabancıların kontrolsüz bir şekilde giriş çıkışlarını engellemektedir. Uzman ve güvenilir personellerden oluşan firmamız, otomatik bahçe ve garaj kapılarının yedek parçalarını da sağlamaktadır.

Otomatik Bahçe ve Garaj Kapıları Avantajları

Müstakil evlerin yanı sıra apartmanlarda da hırsızlığın önüne geçmek için garaj kapılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanımı kolay olan bahçe ve garaj kapıları, kötü hava şartlarında bulunduğu yeri korunaklı hale getirmektedir. Elektrik kesintisinde manuel özelliği devreye girmekte ve müşterilerimiz herhangi bir mağduriyete uğramamaktadır.

Şık görünüme sahip olan bahçe ve garaj kapıları, Sivas’ın kışında arabanın içinden çıkmadan güvenli bir şekilde giriş ve çıkış yapılmasında yardımcı olmaktadır. Kapı arasında sıkışıp kalma riski sensörü sayesinde yok denecek kadar azdır. Motor sürekli olarak çalışmakta ve yoğun olarak giriş çıkış yapılan yerlerde bile herhangi bir arıza göstermemektedir.

Otomatik Bahçe ve Garaj Kapıları Fiyatları

Görünüş olarak etkileyici tasarıma sahip olan otomatik bahçe ve garaj kapıları, fiyat performans ilkesi doğrultusunda satışa sunulmaktadır. Fiyatın belirlenmesinde tasarımın yanı sıra müşterinin özel istekleri de etkili olmaktadır. Üretimi ile birlikte montajı da fiyatın içerisinde olup müşteri memnuniyeti 0 olarak amaçlanmaktadır.

Para kazanmaktan çok müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, uygun fiyat vaat etmektedir. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde herhangi bir arıza durumunda hızlı servis sağlanmaktadır. Otomatik bahçe ve garaj kapılarının bakımları düzenli yapıldığı sürece uzun yıllar kullanılabilmektedir. İnsan hayatını kolaylaştıran otomatik bahçe ve garaj kapılarının birçok farklı modeli bulunmaktadır. Belli bir düzenekle çalışan otomatik bahçe ve garaj kapıları, oldukça emniyetlidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?