4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

Otomatik Kapı Motorları Hakkında Bilgiler

Otomatik Kapı Motorları Hakkında Bilgiler

Otomatik kapı motorları genel olarak otomasyon entegreli bir sistemle çalışan sistemler olarak bilinir. Günümüzde otomatik kapı sistemleri eski sistemlerde kapı motorlarının yerini almıştır ve tüm kapı sistemlerinin kullanımı daha pratik bir hale gelmiştir. Sürgülü kapı motoru, en çok tercih edilen kapı motoru tiplerinden biridir ve farklı yerlerde kullanılan sürgülü kapılarda kullanılır.

Otomatik kapı motoruna ihtiyacınız mı var? Doğru adrestesiniz. Sivas Otomatik Kapı olarak firmamız farklı kapı çeşitleri, farklı marka ve model otomatik kapılarının ve motorlarının satış ve servis hizmetlerini 2010 yılından beri gerçekleştirmektedir.

Tüm bunlardan önce doğru tercihte bulunarak doğru otomatik kapı motoru seçmek deneyim ve bilgi gerekmektedir. Yine de doğru cevaba ulaşmak için sorulması gereken kapının türü olmalıdır.

Dairesel Otomatik Kapı Motoru

Doğru otomatik kapı sistemi için otomatik kapı motorunu bulmamızda ilk geçmemiz gereken problem kapı türünün tespit edilmesidir. Aslında çoğu kişi burada doğru kapı tipinin sadece tek bir tane olabileceğini düşünebilir. Fakat fiziksel şartlar izin vermese de farklı türdeki kapı modelleri aynı alana da kullanılabilir.

Otomatik kapı türü seçildikten sonra tabi ki iş otomatik kapı motorunu seçmeye gelir. Her ne kadar otomatik kapının fiziksel özellikleri ilk belirleyici madde gibi dursa da bazı isteklerimiz alternatif otomatik kapı motoru seçeneklerini karşımıza çıkarabilir.

Fotoselli Otomatik Kapı Motoru

Burada kapı motorunu belirleyici özellikler olarak, kapı uzunluğu, kapı ağırlığı, kapının açılıp kapanma sıklığı, kapının açma kapanma hızları gibi özellikleri göz önüne alabiliriz.

Otomatik kapı motorlarını belirleyici bir diğer özelliği ise, alternatif otomasyon sistemleri ile uyumunu söyleyebiliriz. Ek özellikler sayesinde otomatik kapımızı daha kullanışlı kılmak için otomatik kapı motorunun bu isteklere cevap verebilecek teknolojik alt yapıya sahip olması da gerekmektedir.

Sivas Otomatik Kapı olarak firmamız, başta dünyaca ünlü Nice, BFT, Act, Somfy gibi markaların garaj kapısı motorları, bahçe kapısı motorları, otopark kapısı motorları, kanatlı kapı motorları, dairesel kapı motorları, fotoselli kapı motorları firmamızda kullanılmaktadır. Firmamız hem bu markaların otomatik kapı motorlarını kullanmakta hem de bu otomatik kapı motorları için servis ve bakım/onarım hizmeti de vermektedir.

Genel olarak otomatik kapı motor fiyatları 2500₺’den başlayarak çok daha üst meblağlara kadar uzanıyor. Siz de her türlü otomatik kapı sistemleri motoru ihtiyacınız adına fiyat almak için iletişim kısmında yer alan bilgilerden bize ulaşın. Kalitenin ve memnuniyetin adresi Sivas Otomatik Kapı ile en iyi hizmetlerden en uygun fiyata yararlanın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?