4 Eylül Sanayi Sitesi Gültepe Mahallesi 53-47. Sokak 5A Blok No:14 Sivas/Merkez
0 555 887 58 01

2021 Güncel Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

2021 Güncel Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

Otomatik garaj kapısı aracınızın dışına çıkmadan uzaktan bir alıcı ile rahatlıkla kapanıp açılabilme özelliği olan, genellikle alüminyum ve çelik olarak üretilmiş, emniyet fotoselli ve kullanım güvenliği ile, evinize, işyerinize veya sitenize özel hazırlanan, hırsızlık gibi dış tehditlere karşı koruma sağlayan otomatik kapı sistemleridir. Aracınız önemsiz olabilir mi? Ciddi meblağlara satın aldığınız araçlarınız dışarıdan oluşabilecek tehditlere karşı, kötü hava şartlarından veya araç hırsızlarından korumak için önlem almanız kaçınılmazdır. Otomatik garaj kapısı sistemleri müstakil evinizin kapalı garajlarına, apartmanınıza, site türü binalarınıza kapalı otopark girişlerine uygun olarak üretilmektedir. Otomatik garaj kapıları, kullanımınıza uygun olarak işlevselliği ve sağlamlığı ile konforunuzu arttırır.

Elektrikli garaj kapısı fiyatları her projeye göre farklılık gösterebilir. Bu farklılıklara neden olan sebepleri genel olarak müşterilerimizin istekleri belirler. Garaj kapısının panelinin rengi, panelinin deseni, garaj kapısında kullanılacak aksesuarlar genellikle garaj kapısının fiyatını etkiler.

Fiyatı değiştiren faktörlere ek olarak uygulama yapılacak alanın durumu, körkasa gerekli olup olmaması, garaj kapısı mekanizmasının gizleneceği kiriş mesafesinin dahilinde var olup olmadığı, onarım olup olmadığı gibi durumlarda fiyatı etkileyen konular içindedir.

En ideal fiyat, firmamızın ve müşterimizin yüz yüze görüşerek ve uygulama yapılacak alan incelenerek, otomatik garaj kapısı modelleri ve fiyatları müşterimize gösterilerek projenin doğru anlaşılacağı bir ortamda fiyatlandırılmasıdır.

Motorsuz manuel garaj kapısında otomasyon aksesuarına gerek yoktur. Otomatik garaj kapısı fiyatları belirlenirken ise kumandalı garaj kapısının yanısıra sistem aksesuarlarının markası, modeli, menşei belirleyicidir.

Otomatik garaj kapısında tercih edilecek olan 3 metre genişliğinde 2,5 metre yüksekliğinde bir kapının fiyatları 3000 TL’den başlamaktadır.

Otomatik garaj kapısında tercih edilecek olan aksesuarlar kapının boyutlarına göre farklılık gösterecektir. Otomatik garaj kapısı motoru fiyatları da bu aksesuarların başında yer alır. Örneğin 3 metre genişliğinde 2,5 metre yüksekliğindeki bir kumandalı otomatik garaj kapısı için gerekli olan bir motor fiyatı bugünün kuru ile yaklaşık 3000 TL’den başlamaktadır.

Otomatik garaj kapısı aksesuarları içinde en çok ihtiyaç duyulan ürün tabii ki de kumandadır. Tercih ettiğiniz motora tanımlanması gereken kumandalar kimi zaman iki kanallı kimi zaman dört kanallı olur. Otomatik garaj kapısı kumandası fiyatı yaklaşık olarak bugünün kuru ile hesaplandığında 75 TL ile 200 TL arasında bir fiyat çıkarmaktadır.

Otomatik garaj kapısı elektronik alt emniyeti olarak tercih edilen ürün sensördür. Otomatik garaj kapısı sensörü fiyatı tercih edilecek markaya göre farklılık gösterir. Fakat genel geçer bir marka için sensör fiyatı günümüzün dövüz kuru ile yaklaşık olarak 300 TL ile 750 TL arasındadır.

Sivas Otomatik Kapı Sistemler, Sivas başta olmak üzere; İç Anadolu bölgesinde ve çevre illerde faaliyet gösteren firmamızdan otomatik garaj kapısı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız siz müşterilerimize bize ulaştığınızda fiyat teklifi sunabiliriz. Sitemizde yer alana iletişim kısmından bizlere ulaşarak fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mesaj Gönder
1
Destek Ekibimizle İletişime Geçin
Selam Ben Caner Usta 👨🏻‍🏭
Hangi Kapıyı Yapacağız Bugün ?